|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zderzenie na ul. Cymsa

W piątkowe późne popołudnie służby zostały zadysponowane na os. Grunwaldzkie, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech aut.

Do zdarzenia doszło 20 stycznia, przed godziną 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ul. Cymsa na wysokości parkingu przy nowych blokach, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego przetarty został także bok autolawety oraz przydrożne drzewo.

Na miejsce zdarzenia skierowano wszystkie służby. Przed ich dotarciem osoby podróżujące opuściły pojazdy o własnych siłach – część trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, jednak nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany na ponad pół godziny. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.