|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Zagubiona dziewczynka bez kurtki i boso przyszła do sklepu. Wezwano służby

W środowy wieczór w sieci pojawiły się posty, informujące o dziewczynce, która samotnie przyszła do sklepu na Winiarach. Była zagubiona.

Sytuacja miała miejsce 1 lutego, w późnych godzinach popołudniowych. W sieci pojawiły się posty dwóch gnieźnianek, które zamieściły apel ze zdjęciem dziewczynki – miała ona przyjść do jednego ze sklepów na Winiarach. Jak się okazało, była zagubiona, a do tego poruszała się bez kurtki, boso i była wychłodzona. Zaopiekowano się nią i wezwano policję.

Po dotarciu patrolu na miejsce zdecydowano o wezwaniu zespołu ratownictwa medycznego, które po przybyciu przebadało 5-letnią dziewczynkę.

Jak wynika z informacji uzyskanych od policji, wkrótce na miejscu pojawiła się babcia dziecka, która przyznała iż dziewczynka wykorzystała nieuwagę domowników i wyszła z mieszkania. Po wszystkim została ona z powrotem przekazana pod jej opiekę.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Żaneta
Żaneta
02/02/2023 08:25

Widziałam ten post i nie rozumiem jak przez taką drogę nikt nie zainteresowal się tą biedną dziewczynką przecież z najbliższego bloku do tego sklepu jest spory kawałek drogi i nikt jej nie zauważył?????

xyz
xyz
03/02/2023 16:08
Odpowiedź  Żaneta

ludzka znieeczulica 😉© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.