|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

66-latka zatrzymana z amfetaminą i tysiącami „lewych” papierosów

Źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali kobietę, która przechowywała u siebie w domu nielegalny tytoń oraz narkotyki. Grozi jej do 3 lat więzienia.

Kobieta została zatrzymana przez gnieźnieńskich policjantów referatu patrolowo – interwencyjnego w nocy z 1 na 2 lutego 2023 roku. W jej mieszkaniu oraz piwnicy znaleziono 30 gramów amfetaminy oraz prawie 7800 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. 66-latka została zatrzymana.

– Szacuje się, że (odnośnie papierosów) naraziła tym samym budżet państwa na uszczuplenie podatku akcyzowego na kwotę ponad 195 tysięcy złotych. Zatrzymana usłyszała zarzuty dotyczące posiadania narkotyków i z art 65 i 91 kodeksu karnego skarbowego dot. nabywania i przewozu papierosów bez polskich znaków akcyzy, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności – informuje KPP Gniezno. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hodowca milicjantów
Hodowca milicjantów
06/02/2023 07:47

Co za dzban to pisał narazila skarb państwa .A gdzie oni byli jak robiono wałek na 40 milionów albo wybory kopertowe .Tam gdzie idą milionowe wałki to się boją odezwać ale szarego człowieka to już o jacy oni silni .Polskie instytucje są za Słabe na silnych a silne na słabych .Polska Bangladesz europy ‼️

Anna
Anna
03/02/2023 17:46

Jak mówili Kwicoł i Pyzdra, Pon Bucek rozum daje ale i odbiera. Tej kobiecie na 100% odebrał.

Dolar
Dolar
03/02/2023 15:25

Czy to mamusia Kąśika była?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.