|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Stracił panowanie nad autem i uderzył w witrynę

Z mandatem odjechał z ul. Mickiewicza 69-letni obywatel Niemiec, który w miniony poniedziałek doprowadził do kolizji z budynkiem.

Do zdarzenia doszło 27 lutego, po godzinie 13. Jak wynika z ustaleń policji, 69-letni obywatel Niemiec, kierujący samochodem marki Audi Q3, podczas wykonywania manewru parkowania, stracił panowanie nad autem. W wyniku tego przejechał przez chodnik i uderzył w witrynę budynku, rozbijając ją.

W zdarzeniu na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejsce przybył patrol drogówki, który ukarał sprawcę mandatem karnym.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mako
28/02/2023 22:22

Ale na trzeźwo tak ???

jaroslaw
jaroslaw
28/02/2023 09:57

Polakowi w takiej sytuacji zatrzymano by prawo jazdy, dowód rejestracyjny, a Niemiec zapłacił parę groszy i dalej w drogę.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.