|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Zderzenie na ul. Gdańskiej w czwartkowe popołudnie

Do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej i drogi prowadzącej na Pyszczyn.

Sytuacja miała miejsce 16 marca, około godziny 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ww. skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i uszkodzone pojazdy. Jedna osoba została przekazana do karetki zespołu ratownictwa medycznego

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się z niewielkimi utrudnieniami.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek ZYGMUNT
Marek ZYGMUNT
16/03/2023 20:33

No cóż . Zdarza się. Ktoś musiał być już bardzo zmęczony pracą i był skupiony na czymś zupełnie innym niż jazda samochodem.

tikitaka
tikitaka
17/03/2023 13:01
Odpowiedź  Marek ZYGMUNT

Jak jest skupiony na „czymś innym”, to niech nie wsiada do samochodu. A gdyby tak pana Marka Zygmunta potrącił, to też byłby pan tak łaskawy???© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.