|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zasnęła za kierownicą i staranowała sygnalizator na przejeździe

Policja

W poniedziałkowy, bardzo wczesny ranek służby zostały skierowane do zdarzenia drogowego na przejeździe kolejowym w Szczytnikach Czerniejewskich. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło 27 marca, przed godziną 4:30. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym marki Citroen mieszkanka gminy Niechanowo, jadąc szosą od strony Czerniejewa w kierunku drogi krajowej nr 15, zasnęła za kierownicą na prostym odcinku drogi. W wyniku tego zjechała na prawe pobocze, po czym najechała na znajdujący się przed przejazdem kolejowym sygnalizator ze szlabanem.

Na miejsce zadysponowano OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu zastano rozbity pojazd oraz uszkodzoną infrastrukturę. Kierująca pojazdem opuściła auto o własnych siłach i nie wymagała pomocy medycznej. Dalsze czynności prowadziła policja. Na miejscu obecny był także patrol Straży Ochrony Kolei.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.