|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Cysterna przewróciła się na obwodnicy

We wtorkowe późne popołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Do wypadku doszło 11 kwietnia, przed godziną 17.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód ciężarowy typu cysterna, jadący od strony Trzemeszna i zjeżdżający z DK15 na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego, przewrócił się na łuku drogi, kładąc się na boku. 

Na miejsce przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły uszkodzony pojazd oraz rejon zdarzenia. Strażacy pomogli wydostać się poszkodowanym dwóm osobom z kabiny, po czym zostali oni przekazani zespołowi ratownictwa medycznego.

Według nieoficjalnych informacji, cysterna przewoziła dwutlenek węgla i najpewniej nie doszło do rozszczelnienia zbiornika. Mimo to do czasu usunięcia pojazdu z jezdni zjazd będzie zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gnieźnianin
Gnieźnianin
13/04/2023 20:13

Który to już raz w tym samym miejscu , leży ciężarówka . Ten zjazd jest bardzo źle wyprofilowany . Odpowiedzialnych za to nie ma . Dopiero jak będzie jakaś tragedia i przewróci się TIR z toksyczną substancją i dojdzie do skażenia środowiska to wtedy krawaciarze z urzędów będą się wymądrzać .© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.