|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Upadek na chodniku. Poszkodowana trafiła do szpitala

W piątkowe późne popołudnie na ul. Wolności doszło do niebezpiecznej sytuacji, w której poszkodowana została nastolatka jadąca rowerem.

Sytuacja miała miejsce 14 kwietnia, po godzinie 17 na ul. Wolności. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nastolatka jadąc rowerem po chodniku, nagle straciła równowagę. Przewracając się uderzyła z dużą siłą w chodnik.

Natychmiast z pomocą ruszyły przypadkowe osoby, w tym kierowcy przejeżdżających aut, będący świadkami zdarzenia. Udzielono dziewczynce pierwszej pomocy jednocześnie wzywając karetkę.

Po przybyciu na miejsce ratowników zdecydowano o przetransportowaniu poszkodowanej do szpitala celem wykonania badań.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wilk
wilk
18/04/2023 13:48

Nie tylko rowerzyści mogą się przewracać,bo piesi też gdy na chodnikach na mieście pełno dziur,a już na drogach w mieście czy osiedlach to już sprawa zakrawa na kpinę!!! Tak władze nasze lokalne dbają o bezpieczeństwo,wydawane są miliony na bzdurne inwestycje,gdy nie zapewnia się podstawowych rzeczy dla mieszkańców !!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.