|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Mężczyzna skoczył z Wiaduktu Solidarności

We wtorkowe południe służby zostały powiadomione o zdarzeniu, do jakiego doszło na Wiadukcie Solidarności.

Sytuacja miała miejsce 16 maja około godziny 12. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, z Wiaduktu Solidarności na jezdnię Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego skoczył mężczyzna. Sytuację miał zgłosić kierowca jadący obwodnicą, który zdążył zahamować na widok poszkodowanego leżącego na drodze.

Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Poszkodowany – mężczyzna w średnim wieku – został opatrzony w karetce, a następnie nieprzytomnego przewieziono go do szpitala w poważnym stanie. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 do całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.