|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Pożar busa na S5

źródło: OSP Łubowo

We wtorkowe przedpołudnie strażacy zostali zadysponowani na drogę ekspresową S5 do pożaru samochodu typu bus.

Do zdarzenia doszło 16 maja przed godziną 12. To wówczas wpłynęło zgłoszenie o pożarze pojazdu na drodze S5 pomiędzy węzłami Łubowo i Czerniejewo, na pasie w kierunku Poznania.

Na miejsce skierowano OSP Łubowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano rozległy pożar busa marki Volkswagen, który stał na poboczu drogi. Działania strażaków ograniczyły się do stłumienia ognia, a następnie dogaszenia pojazdu pianą. 

Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się z utrudnieniami. Na miejscu obecna była również policja oraz patrol S5.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hodowca milicjantów
Hodowca milicjantów
16/05/2023 19:27

Ubawiłem się do łez jak zobaczyłem ilość gaśnic samochodowych leżących na poboczu 😅🤣😂 Tymi gaśnicami to sobie możecie gasić pudełko zapałek jak się zapali 😂🤣😅Gaśnica samochodowa to jest tylko z nazwy żadna gaśnica nie ugasi pożaru samochodu zapytajcie strażaka policjanta© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.