|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

52-latek znęcał się nad partnerką. Trafił do aresztu

źródło: KPP Gniezno

Trzy miesiące – przynajmniej tyle początkowo ma spędzić w areszcie mężczyzna, który został zatrzymany za znęcanie się nad swoją partnerką.

Sytuacja miała miejsce w ostatnich dniach – do gnieźnieńskich policjantów zwróciła się kobieta, która przekazała im, że jej partner znęca się nad nią. Pokrzywdzona miała już dość jego zachowania i traktowania w taki sposób. Policjanci zatrzymali 52-latka.

– Usłyszał on już zarzut dotyczący psychicznego i fizycznego znęcania się nad partnerką. Decyzją prokuratora skierowano wniosek do Sądu Rejonowego w Gnieźnie o zastosowanie tymczasowego 3-miesięcznego aresztu, do którego (w dniu 24 maja 2023 roku) Sąd się przychylił – informuje KPP Gniezno.

Policjanci dodają: – Na szczęście w tym przypadku pokrzywdzona nie godząc się na takie zachowanie, poprosiła o pomoc, którą niezwłocznie otrzymała. Teraz jej oprawcy grozi nawet pięcioletni pobyt w więzieniu. Funkcjonariusze apelują, żeby nie zwlekać z informowaniem o znęcaniu: – Pamiętaj! Nie jesteś sama. Jeżeli jesteś ofiarą bądź świadkiem przemocy domowej, nie bój zwrócić się o pomoc do Policji, czy też innej instytucji zajmującej się przeciwdziałaniem takiemu zjawisku.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.