|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Auto skradzione sprzed ROD. Sprawcy zatrzymani

W miniony wtorek w godzinach popołudniowych, do gnieźnieńskich policjantów zgłosił się właściciel seata cordoba i poinformował o kradzieży jego auta zaparkowanego przy Rodzinnych Ogrodach Działkowych w okolicy ul. Biskupińskiej.

Jak tłumaczył pokrzywdzony, godzinę wcześniej zaparkował pojazd, udał się na swoją działkę, po czym gdy wrócił, to po aucie nie było już śladu.

– Po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży, funkcjonariusze rozpoczęli intensywne poszukiwania skradzionego seata, aby jak najszybciej zlokalizować skradziony pojazd oraz zidentyfikować sprawców.Jeszcze tego samego dnia mundurowym udało się ustalić sprawców i odzyskać skradziony pojazd, który był zaparkowany przy ulicy Okulickiego w Gnieźnie – informuje KPP Gniezno.

Mężczyźni w wieku 29 i 31 lat zostali zatrzymani. Wcześniej byli już notowani przez policję. Usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.