|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Ukradł ze sklepu buty… w różnych rozmiarach. Został rozpoznany na spacerze

Źródło: KPP Gniezno

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży butów, dokonanej w jednym z gnieźnieńskich sklepów. W proceder byli zamieszanie jego koledzy.

Sytuacja miała miejsce w jednej z gnieźnieńskich galerii handlowych. Jak informuje KPP Gniezno, jeden z mieszkańców ukradł z niego buty sportowe.

Moment kradzieży uwieczniła kamera monitoringu. Sprawca był w towarzystwie dwóch kolegów, którzy również mieli lepkie ręce i zabrali kilka par obuwia.

– Nie zauważył, że są nie do pary, czyli każdy w innym rozmiarze, a on od razu po kradzieży chciał je użytkować. Mężczyzna znalazł na to sposób i do jednego buta włożył specjalną wkładkę – informują policjanci zachowanie mężczyzny.

Pracownicy sklepu złożyli zawiadomienie o przestępstwie, a spowodowane tym straty wycenili na 1450 złotych.

– Policjanci kryminalni pechowego złodzieja rozpoznali i zatrzymali, gdy spacerował w skradzionym obuwiu jedną z głównych ulic miasta – informuje KPP Gniezno.

Funkcjonariusze ustalili również dane współsprawców kradzieży, którzy są mieszkańcami Pierwszej Stolicy Polski. Mają od 24 do 40 lat.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.