|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Rozlane paliwo po uderzeniu w zbiornik ciężarówki

źródło: OSP Kiszkowo

W czwartkowe południe strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Kiszkowie na skrzyżowaniu DW197 i szosy do Pobiedzisk.

Zdarzenie miało miejsce 1 czerwca, około godziny 12 na skrzyżowaniu ul. Pobiedziskiej i Gnieźnieńskiej w Kiszkowie, na którym co rusz dochodzi do mniejszych lub większych kolizji. W tym przypadku samochód osobowy marki Toyota uderzył w bok ciężarówki, powodując rozszczelnienie zbiornika z paliwem – to rozlało się na całej jezdni.

Na miejsce zadysponowano OSP Kiszkowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyło rejon zdarzenia i uszkodzone pojazdy, a przede wszystkim rozlane płyny. Okoliczności zdarzenia ustali policja – na czas prowadzonych działań ruch odbywał się z utrudnieniami.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.