|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wyczuto gaz. Z przedszkola ewakuowano dzieci

W poniedziałkowy ranek służby zostały zadysponowane do przedszkola mieszczącego się w Woźnikach w gminie Łubowo. Na miejscu miano wyczuć gaz.

Sytuacja miała miejsce 5 czerwca, po godzinie 9 rano. Po stwierdzeniu, że w budynku wyczuwalny jest zapach gazu, zaalarmowano straż pożarną, a jednocześnie przeprowadzono ewakuację przedszkola – opuściło je w sumie 95 osób, z tego 86 dzieci.

Na miejsce przybyły zastępy OSP Łubowo, OSP Czerniejewo i JRG Gniezno, a także pogotowie gazowe. Strażacy po wejściu do budynku sprawdzili wszystkie pomieszczenia miernikami wielogazowymi.

Ostatecznie, pomimo kilkukrotnej kontroli obiektu, nie stwierdzono, by w środku cokolwiek się ulatniało, dlatego działania po kilkudziesięciu minutach zostały zakończone i dzieci mogły wrócić do swoich zajęć.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.