|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Skradziono skuter. Właściciel poszukuje świadków lub informacji

W miniony weekend na terenie Gniezna skradziono skuter, który służył osobie potrzebującej go do codziennego funkcjonowania. Osoby mające informacje o nim proszone są o kontakt.

Sytuacja miała miejsce w miniony weekend. Jak informuje gnieźnianin, skuter marki Romet RXL 50 o numerze rejestracyjnym PGN 18J3 stał przed blokiem przy ul. Wrzesińskiej 30 (naprzeciwko stadionu żużlowego).

– Takie zachowania powinno się tępić, dlatego każdy kto cokolwiek wie na ten temat lub widział sprawcę zdarzenia lub wie gdzie może znajdować się skuter, proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub pod numerem tel. 665***512***608. Okradać ubogich, którzy mają problemy ze zdrowiem, pieniędzmi i walczą z problemami codziennego życia to podwójne okrucieństwo, które powinno zostać ukarane – przekazał mieszkaniec.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.