|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Nocni wandale porozbijali szyby na kilku przystankach

źródło: Sołectwo Jankowo Dolne

W ciągu jednej nocy na terenie Gniezna i gminy dokonano rozbicia szyb na kilku przystankach autobusowych. Sprawcy są poszukiwani.

Sytuacja miała miejsce w nocy z wtorku na środę, a efekty działalności wandali mieszkańcy i zarządcy przystanków zastali już nad ranem 7 czerwca.

Z naszych informacji wynika, że wybite zostały szyby na dwóch przystankach na ul. Kłeckoskiej oraz jednym na ul. Żwirki i Wigury. Dodatkowo sołectwo Jankowo Dolne informuje o kolejnych rozbitych szybach na trzech przystankach w tej miejscowości i przy drodze w kierunku Gniezna. 

Sprawy zniszczeń zostały już zgłoszone. Osoby, które były świadkami tych czynów lub mają informacje mogące pomóc ich ustalić, proszone są o kontakt.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CAROLINE
CAROLINE
09/06/2023 21:00

Ja nie mogę, poważnie komuś szyby w przystankach przeszkadzają? Ręce opadają… Takich to powinni od razu do bezplatnych prac społecznych na kilka lat to by się odechciało…

Andrzej
Andrzej
09/06/2023 19:07

Policja jeździ i noc nie widzi

Pieszy
Pieszy
09/06/2023 08:28

Co za bydło…© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.