|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Skradli torebkę podczas koncertowego wieczoru. Złodziejska para z zarzutem

źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które mają na swoim koncie kradzież torebki z wartościowymi przedmiotami w środku.

Sytuacja miała miejsce 22 czerwca po godzinie 22 na terenie Latarni na Wenei przy ul. Jeziornej. Tego wieczoru odbywały się tam koncerty rockowe i właśnie o tej porze doszło do kradzieży torebki – pokrzywdzona tylko na chwilę spuściła ją z oka. W środku znajdował się telefon, aparat fotograficzny i dokumenty. Straty oceniono na ponad 3000 złotych.

– Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego wytypowali osoby, które mogły mieć związek z tym przestępstwem oraz ustalili miejsce ich zamieszkania. Efektem pracy funkcjonariuszy było zatrzymanie 43-letniego mężczyzny i 39-letniej kobiety. Policjanci zabezpieczyli przedmioty pochodzące z kradzieży, które wkrótce wrócą do pokrzywdzonej – informuje KPP Gniezno.

Śledczy przedstawili zatrzymanym zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karola
Karola
30/06/2023 14:13

Skoro potwierdziło się, kto jest złodziejem, to powinno się podać dane tych przestępców, by ostrzegać innych przed nimi.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.