|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wpadli złodzieje rowerów. Jeden zdążyli przemalować, drugi jest poszukiwany

W tym tygodniu dokonali kradzieży i też zostali zatrzymani – dwóch 23-latków odpowie za dokonanie tego czynu, przy czym wciąż nie został ustalony los jednego z jednośladów.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek 3 lipca. Tego dnia policjanci zostali poinformowani, że z parkingu podziemnego jednego z bloków przy ul. Cymsa zostały skradzione dwa rowery marki Kross. Tego też dnia właściciele jednośladów zwrócili się do nas z prośbą o zamieszczenie komunikatu, który pojawił się na Facebooku.

Same rowery był spięte aż trzema zabezpieczeniami, a właściciel widział je kilka godzin przed kradzieżą. Straty wywołane przez złodziei wyceniono na 2500 złotych.

– Sprawą zajęli się policjanci operacyjni. W międzyczasie okazało się, że jeden z jednośladów został porzucony przy ulicy Orzeszkowej. Na szczęście jeden z mieszkańców go zabezpieczył. Jednoślad trafił do policji. Funkcjonariusze operacyjni natomiast ustalili sprawców i zatrzymali sprawców kradzieży, którymi okazało się dwóch 23-latków. Śledczy przedstawili im zarzut kradzieży, do którego się przyznali – informuje dziś KPP Gniezno.

Pierwszy (czarno – zielony Kross) z dwóch skradzionych rowerów złodzieje zdążyli przemalować na biało. Drugi, widoczny na zdjęciu powyżej, czarno-różowy również marki Kross nadal nie został odzyskany i nie wiadomo, gdzie się znajduje. Osoby mające wiedzę o miejscu jego pobytu proszone są o kontakt z Policją.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.