|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Zderzenie dwóch aut. Jedno staranowało przystanek

źródło: OSP Powidz

W niedzielny wieczór służby z dwóch powiatów zostały zadysponowane do wypadku na szosie pomiędzy Witkowem a Powidzem. Do zdarzenia doszło 9 lipca, około godziny 19 na wysokości wsi Ługi, już na terenie powiatu słupeckiego. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi (w rejonie skrzyżowania) doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego jedno z aut wpadło na przystanek i
staranowało barierki oraz konstrukcję wiaty przystankowej.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Powidz, JRG Słupca i OSP Witkowo. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano rozbite pojazdy oraz podróżujących nimi podróżnych, którzy opuścili auta o własnych siłach – na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany, a potem odbywał się wahadłowo. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
10/07/2023 19:20

BMW Na tylnej osi opony zimowe na przednich lato….???? Na auto $$ wystarczyło ale na opony już nie….i mamy dramat

Ergo
Ergo
09/07/2023 22:44

Polscy kierowcy nie są przyzwyczajeni do takich dobrych dróg bez dziur© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.