|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Nocny pożar ciężarówki na S5

źródło: OSP Łubowo

Pięć zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do pożaru pojazdu, do jakiego doszło w nocy ze środy na czwartek na drodze ekspresowej.

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia, krótko przed północą. Ze zgłoszenia wynikało, że zapaliła się ciężarówka jadąca w kierunku Poznania – sytuacja miała miejsce w rejonie węzła w Wierzycach.

Na miejsce skierowano zastępy OSP Czerniejewo, OSP Łubowo, OSP Zdziechowa i JRG Gniezno. Po dojeździe pierwszych z nich zastano pożar samej naczepy przewożącej kontenery (ogień obejmował dolną jej częćć), od której odłączony był już ciągnik siodłowy. 

Działania polegały na ugaszeniu pojazdu oraz sprawdzeniu go za pomocą kamery termowizyjnej. W dalszej części zabezpieczono także usunięcie pojazdu z jezdni. 

Na czas prowadzonych działań ruch na S5 był zablokowany. Na miejscu obecna była także policja i służby S5.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.