|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wieczorny wypadek na szosie między Witkowem a Trzemesznem

źródło: trzemeszno24.info

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w niedzielę na pograniczu gminy Trzemeszno i Witkowo – cztery osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło 6 sierpnia po godzinie 19. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, pozyskanych przez trzemeszno24.info, samochód osobowy marki Renault jadący od strony Witkowa w kierunku Trzemeszna na wysokości wsi Piaski na łuku drogi wypadło z jezdni i uderzyło bokiem w drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy OSP Trzemeszno, OSP Witkowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano podróżujących – dwie osoby dorosłe oraz dwójkę dzieci w wieku 1,5 i 14 lat. Wszyscy po opatrzeniu na miejscu trafili do szpitala.

Okoliczności wypadku ustali policja. Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana, a później ruch odbywał się wahadłowo.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.