|  Rafał Wichniewicz

Nocny pożar domu w Wylatkowie

Zdjęcie: OSP Powidz

W nocy z poniedziałku na wtorek służby zostały skierowane do pożaru domu, położonego w Wylatkowie. Na miejscu działało kilka zastępów straży.

Do zdarzenia doszło 31 października, około godziny 23. Wówczas wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego, położonego w Wylatkowie w gminie Powidz. 

Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów, zastano rozwinięty pożar budynku, a ogień wychodził już na zewnątrz i obejmował całą konstrukcję dachu. 

Działania na miejscu polegały na przeszukaniu budynku przez ratowników wyposażonych w aparaty powietrzne oraz kamerę termowizyjną. Po podaniu kilku prądów wody, pożar został opanowany – do tego niezbędna była także częściowa rozbiórka poszycia. 

Akcja gaśnicza trwały przez kilka godzin – uczestniczyły w nich zastępy ze Słupcy, Wylatkowa, Powidza, Orchowa oraz z bazy wojskowej w Powidzu. 

Zdjęcia: OSP Powidz

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.