|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Dachowanie na szosie w niedzielne popołudnie

W niedzielne popołudnie na szosie z Witkowa do Trzemeszna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Zdarzenie miało miejsce 13 sierpnia, około godziny 14.30 na szosie prowadzącej przez wieś Miaty. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym, jadąc w kierunku Trzemeszna, za zakrętem stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi do rowu. Tam auto wybiło i obróciło się na dach, spadając kilka metrów dalej.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane OSP Trzemeszno, OSP Trzemżal i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano rozbity pojazd oraz innych kierowców, którzy najechali na to zdarzenie. 

Autem kierował mężczyzna, który trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego – po opatrzeniu został zaprowadzony do radiowozu. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi policja. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.