|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Dostawczak stoczył się na zbiornik gazu

źródło: trzemeszno24.info

W poniedziałkowe przedpołudnie służby zostały skierowane na stację paliw w Rudkach koło Trzemeszna. Powodem była kolizja samochodu ze zbiornikiem gazu.

Do zdarzenia doszło 14 sierpnia, około godziny 10. Jak ustalił serwis trzemeszno24.info, samochód dostawczy marki fiat, którego kierowca opuścił wcześniej pojazd, zaczął się staczać i po przejechaniu kilkunastu metrów uderzył tyłem w zbiornik gazu LPG.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano straż pożarną oraz policję, a stację paliw zamknięto. Następnie strażacy przy pomocy mierników sprawdzali stan techniczny zbiornika oraz możliwość ewentualnych wycieków – tych jednak nie stwierdzono. Mimo to stacja została zamknięta do czasu usunięcia usterki przez wezwany serwis. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.