|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Napadli nastolatka i grożąc nożem ukradli mu telefon. Sprawcy zostali zatrzymani

Źródło: KPP Gniezno

Kilka dni temu policjanci otrzymali informację, że na terenie Trzemeszna doszło do napadu na nastolatka. Sprawcy zostali już ustaleni – byli notowani.

Sytuacja miała miejsce w sobotę 9 września w nocy na terenie wyżej wymienionej miejscowości. Jak ustalili policjanci, dwóch sprawców zaatakowało nastolatka na ulicy Tumskiej w Trzemesznie i grożąc nożem zabrali telefon komórkowy o wartości prawie 1 200 złotych.

– Na podstawie zebranych informacji ustalili dokładny przebieg zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania sprawców. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Miejscowi funkcjonariusze odzyskali skradziony telefon i ustalili sprawców, którymi okazali się 16-latek i 22-latek. Oboje to mieszkańcy Trzemeszna – informuje KPP Gniezno. Sprawcy byli wcześniej notowani przez policję.

22-latek został zatrzymany, po czym usłyszał od prokuratora zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia – został on aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 3 lat więzienia. Wobec młodszego toczy się odrębne postępowanie przed Sądem Rodzinnym.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.