|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Auto rozbiło się na latarni na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

W piątkowy, późny wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Sytuacja miała miejsce 15 września, chwilę przed godziną 23. Wówczas wpłynęło zgłoszenie o pojeździe, który miał się rozbić na latarni w rejonie Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym marki Opel, jadąc od strony Poznania w stronę Bydgoszczy, tuż za łukiem drogi (za Wiaduktem Solidarności, na wysokości os. Orła Białego) stracił panowanie nad autem i uderzył w latarnię stojącą na pasie zieleni, po czym rozbity pojazd zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej. 

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno. Strażacy po dotarciu zastali uszkodzony pojazd oraz podróżujące nim młode osoby, które opuściły go o własnych siłach – nikt nie wymagał pomocy medycznej. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ww. nitce Trasy  Zjazdu Gnieźnieńskiego wprowadzono ruch jednym pasem.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kierowca
Kierowca
17/09/2023 18:39

Tak na marginesie. Co z lampami na nowej drodze przez las i rondach?
To atrapy? Bo nadal nie świecą.

Batman
Batman
17/09/2023 09:38

Ile tym razem kierujący miał promili?

mieszkaniec
mieszkaniec
16/09/2023 06:44

A myśleliśmy, że nocne wyścigi już zostały ukrocone.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.