|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Motocyklista uderzył w tył auta. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

W sobotnie przedpołudnie na terenie Gniezna doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów. W jednym przypadku poszkodowany trafił do szpitala.

Do najpoważniejszego zdarzenia doszło na ul. Kłeckoskiej, przy skrzyżowaniu z ul. Zachodnią. W tył samochodu renault, jadącego od strony miasta w kierunku Kłecka, uderzył motocyklista jadący w tym samym kierunku. 

Po dotarciu zastępu JRG Gniezno, zastano rozbite pojazdy oraz motocyklistę z obrażeniami głowy. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak po wylądowaniu maszyny, pacjent ostatecznie został przekazany zwykłej karetce, która do tego czasu dotarła do zdarzenia.

Okoliczności tego zdarzenia ustala policja – na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

Jednocześnie, kiedy jeden z zastępów jechał do zdarzenia na ul. Kłeckoską, natknął się on na kolizję na ul. Kostrzewskiego (na wysokości Muzeum), gdzie to samochód uderzył w motocyklistę – w tym przypadku nikomu nic poważnego się nie stało. Mimo to konieczne było zabezpieczenie rejonu zdarzenia i rozlanych płynów eksploatacyjnych. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mirek
mirek
16/09/2023 16:42

i bądż tu mądry,codziennie ten sam ryk motorów jak policja ich nie powstrzyma to tak co drugi skończy w momęcie gdy to piszę to o ironio popisy słychać już w dzień zabawa trwa w kotka i myszke© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.