|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Pijany potrącił własne dziecko – teraz trafił do aresztu

źródło: KPP Gniezno

36-letni mężczyzna, który w minioną niedzielę potrącił swoje 15-miesięczne dziecko, został aresztowany na trzy miesiące.

O zdarzeniu informowaliśmy wkrótce po tym, jak do niego doszło w niedzielny wieczór 17 września. Sytuacja miała miejsce na parkingu przy warsztatach przy ul. Słowackiego. To tam kierujący mercedesem 36-letni obywatel Ukrainy, przy próbie przeparkowania pojazdu potrącił swoje 15-miesięczne dziecko, które nagle znalazło się za jego pojazdem.

Dziecko odniosło poważne obrażenia ciała i śmigłowcem LPR trafiło do poznańskiego szpitala, gdzie przeszło skomplikowaną operację.

Jak się wkrótce okazało, 36-latek był nietrzeźwy, a dodatkowo nie posiadał on uprawnień do prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony na komendę celem wykonania dalszych czynności.

Jak informuje dzisiaj KPP Gniezno, prokurator zawnioskował o trzymiesięczny areszt dla 36-latka, a do którego to przychylił się Sąd Rejonowy. Mężczyzna już trafił do miejsca odosobnienia.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rezigiusz
rezigiusz
20/09/2023 13:12

Rozumie ze zgodnie z linia partii PiS cisza co to za obywatel jakiego państwa. Pewnie Gruzin 😎© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.