|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Fatalny upadek na chodniku – dziecko trafiło do szpitala

W środowe, wczesne popołudnie ratownicy medyczni zostali wezwani w Trzemesznie do dziecka, które przewróciło się na chodniku.

Zdarzenie miało miejsce 20 września, około godziny 13. To wówczas ratownicy medyczni interweniowali na ul. Wiosny Ludów w Trzemesznie, gdzie – jak ustalił serwis trzemeszno24.info – 9-letni chłopiec potknął się o wystające płyty chodnikowe.

Obrażenia głowy 9-latka były na tyle poważne, że zdecydowano się wezwać Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Maszyna wylądowała na stadionie miejskim przy ul. Sportowej, gdzie poszkodowanego dowieziono karetką i dalej przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Poznaniu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Brawo PIS
Brawo PIS
21/09/2023 08:12

chodniki i drogi tragedia, a my rozdajemy kasę na prawo i lewo na pierdoły

Filip
Filip
20/09/2023 22:53

Niestety w Gnieźnie chodniki sa jeszcze bardziej niebezpieczne. Ale władza nie chodzi pieszo, więc jej to nie interesuje. A chwasty przy chodnikach w centrum przejdą chyba do księgi Guinnesna. Wróciliśmy z wakacji zwiedzając polskie miasta. Wszędzie czysto, schludnie, tylko u nas bajzel. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd

Trzemesznianie
20/09/2023 22:37

Powinni się wsiąść wreszcie za te chodniki wieki nie było nic robione w tym kierunku …© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.