|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zaginęła gnieźnianka (aktualizacja)

W poniedziałkowe przedpołudnie policjanci otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 45-letniej mieszkanki Gniezna. Kobieta mogła wymagać pomocy.

W poniedziałkowe przedpołudnie Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zamieściła komunikat, w którym informowała o zaginięciu kobiety. 45-latka miała wyjść z domu przy ul. Roosevelta.

– Jej życie i zdrowie może mogą być zagrożone. Kobieta wyszła z domu dzisiaj (25 września 2023 roku) o 7:50, by odprowadzić dziecko do szkoły i do chwili obecnej nie powróciła. Bliscy zgłosili jej zaginięcie – informowali.

Po podaniu wyglądu oraz szczegółów na temat ubioru zaginionej kobiety, policja prosiła o kontakt osoby, które mogły ją widzieć.

W niecałe pół godziny po zamieszczeniu apelu KPP Gniezno poinformowała, że zaginiona się odnalazła cała i zdrowa – poszukiwania zostały zakończone. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.