|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Znęcał się nad rodzicami – trafił do aresztu

39-letni mieszkaniec Gniezna został zatrzymany przez policjantów – mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się nad swoimi rodzicami.

Sytuacja miała miejsce w jednym z domów na terenie miasta. Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca Gniezna, który miał znęcać się nad swoimi nieporadnymi życiowo rodzicami. Grozy dodaje fakt, że byli to już starsi ludzie, którzy z uwagi na wiek nie potrafili znaleźć wyjścia z tej sytuacji.

Jak informuje KPP Gniezno, 39-latek usłyszał już zarzuty prokuratora, a Sąd Rejonowy w Gnieźnie przychylił się do wniosku o trzymiesięczny areszt dla mężczyzny.

Zgodnie z przepisami, za fizycznie lub psychicznie znęcanie się nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny podlega się karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.