|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zabarykadował się w mieszkaniu i groził wysadzeniem bloku

źródło: trzemeszno24.info

We wtorkowe popołudnie służby zostały skierowane do Kruchowa w gminie Trzemeszno. Powodem było zachowanie jednego z mieszkańców tej miejscowości.

Sytuacja miała miejsce około godziny 14:30. Służby otrzymały informację, że w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w Kruchowie zabarykadował się jego lokator. Dodatkowo groził on, że może wysadzić budynek w powietrze.

Na miejsce skierowano JRG Gniezno i OSP Trzemeszno, a także policję i zespół ratownictwa medycznego. Jak informuje trzemeszno24.info, szybka interwencja funkcjonariuszy sprawiła, że sprawca całego zajścia został szybko obezwładniony i przekazany do karetki – trafił on do szpitala.

Trzemeszeński serwis ustalił, że mężczyznę prawdopodobnie zdenerwowała wizyta komornika, który przyjechał do niego w sprawie planowanej eksmisji.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.