|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

Zagłodził psa na śmierć, groził żonie – 60-latek trafił do aresztu

źródło: KPP Gniezno

Policjanci zatrzymali, a sąd zdecydował o aresztowaniu na trzy miesiące – 60-letni mężczyzna usłyszał zarzuty grożenia żonie oraz zagłodzenia na śmierć własnego psa.

Kilka dni temu policjanci przyjęli zawiadomienie od mieszkanki gminy Trzemeszno. Kobieta przekazała, że otrzymuje groźby pozbawienia życia, które kierował wobec niej jej były mąż, także mieszkaniec tej gminy.

Prokurator zdecydował o zatrzymaniu 60-latka, ponieważ wobec niego już toczyło się inne postępowanie  o uporczywe nękanie pracownika Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Podczas przeszukania posesji 60-latka, dokonano drastycznego odkrycia: – W jednym z budynków na terenie miejsca przebywania zatrzymanego mężczyzny ujawniono truchło psa. Czworonóg nie miał dostępu do wody i karmy. W pobliżu nie było też żadnego pojemnika na pożywienie. Według wstępnej opinii przybyłego na miejsce weterynarza pies został zagłodzony – informuje KPP Gniezno.

19 listopada mężczyzna usłyszał zarzuty uporczywego nękania byłej żony, a także znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad psem, co skutkowało jego śmiercią a także znieważenia funkcjonariuszy Policji podczas jego zatrzymania. Sąd w Gnieźnie zdecydował o tymczasowym trzymiesięcznym aresztowaniu 60-latka.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
irra
irra
22/11/2023 19:23

mam nadzieje ze nie dostanie w zawieszeniu

Tomasz
Tomasz
22/11/2023 18:32

Zamknąć go i zagłodzić Bestia nie człowiek

Chorąży
Chorąży
22/11/2023 17:44

Prześlijcie adres to napewno zjada się chętni żeby wychować Pana jak matka nie potrafiła szybko będzie przywrócony do pionu wystarczy kilka godzin będzie chodził jak w zegraku!!!!!!!!! A za żywot tego pieska dostanie również sowitą karę!!!

Piotr
Piotr
22/11/2023 14:23

Szkoda aresztu odrazu do utylizacji takiego czegoś© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.