|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Znęcał się nad partnerką, grożąc jej i podduszając. 34-latek trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w brutalny sposób znęcał się nad swoją partnerką, grożąc nawet wysadzeniem domu.

W miniony poniedziałek 20 listopada funkcjonariusze z komisariatu w Kłecku zostali wezwani do interwencji domowej w jednym z mieszkań na podległym im terenie. Według zgłoszenia pijany mężczyzna miał się tam znęcać nad swoją partnerką – i to w obecności małych dzieci.

Po dotarciu na miejsce i potwierdzeniu zgłoszenia oraz po rozeznaniu się w sytuacji, zdecydowano się zatrzymać 34-latka. Dzień później usłyszał on zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego nad swoją partnerką.

– Sprawca groził jej pozbawieniem życia przykładając nóż do szyi, czy odkręceniem gazu w butli i wysadzeniem mieszkania, podduszał będącą w ciąży partnerkę – informuje KPP Gniezno.

Policjanci zawnioskowali o tymczasowy areszt dla 34-latka, na co Sąd Rejonowy wyraził zgodę i mężczyzna trafił na trzy miesiące do miejsca odosobnienia. Postępowanie pod nadzorem prokuratora trwa.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.