|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Drzewo spadło na jadące auto

źródło: OSP Trzemeszno

W trakcie wichury, która przechodziła w czwartkowy wieczór nad naszym regionem, doszło również do niebezpiecznego zdarzenia na drodze krajowej nr 15.

Zdarzenie miało miejsce 23 listopada, około godziny 21 na wysokości Wydartowa w gminie Trzemeszno. To wówczas strażacy interweniujący tego wieczoru przy różnych wiatrołomach zostali powiadomieni, że na samochód osobowy miało spaść drzewo.

Na miejsce skierowano OSP Trzemeszno, które po dotarciu zastało pojazd uszkodzony w wyniku ww. zdarzenia oraz kierującego autem, który nie odniósł na szczęście żadnych obrażeń. Działania polegały na usunięciu pozostałości drzewa z drogi oraz oczyszczeniu jezdni – na ten czas przejazd był zablokowany. Na miejscu obecna była także policja. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.