|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wyszedł ze szpitala i zniknął. Zaginiony jest poszukiwany (aktualizacja)

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego który oddalił się z placówki medycznej znajdującej się na terenie miasta.

Aktualizacja: zaginiony odnalazł się.

Zaginiony ostatni raz widziany był w środę 22 listopada 2023 roku. Z ustaleń policjantów wynika, że zaginiony może przebywać także na terenie Obornik Wielkopolskich.

Rysopis zaginionego: Z wyglądu ok. 50 lat, wzrost ok 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne, zakola-łysiejący, oczy koloru brązowego. W momencie zaginięcia ubrany był w spodnie typu jeans koloru jasnego, kurtkę koloru szarego krótką do pasa. Buty sportowe typu adidas koloru ciemnego z białą podeszwa, na głowie miał czapkę koloru czarnego przy sobie posiadał plecak koloru szarego – informuje KPP Gniezno.

Policjanci zajmujący się sprawą zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w nieźnie, tel. 47 77 21 211. Telefon alarmowy 112.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.