|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Zaginął mężczyzna. Ostatnio kontaktował się z rodziną niedaleko Gniezna (aktualizacja)

Rodzina i policja poszukiwali zaginionego mieszkańca powiatu łomżyńskiego, który od nie dawał znać o miejscu swojego pobytu i miał ostatnim razem przebywać w pobliżu Gniezna.

Aktualizacja: mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

Skontaktowała się z nami rodzina zaginionego mieszkańca powiatu łomżyńskiego (województwo podlaskie) z prośbą o pomoc w jego poszukiwaniu. Tadeusz J. miał wyjechać 1 grudnia z Hannoveru w Niemczech, a ostatni raz kontaktował się z rodziną w piątek 1 grudnia około godziny 16:45. Jak informują bliscy, mężczyzna twierdził, że znajduje się około 30 kilometrów przed Gnieznem. Od tego czasu nie ma z nim kontaktu. Poruszał się brązowym Volkswagenem na niemieckich numerach.

Zaginiony był ubrany w spodnie jeansowe, niebieską kurtkę, brązowe buty i czarną czapkę zimową.
Rysopis: sylwetka otyła, ok. 185 cm wzrostu, włosy szpakowate, zarost krótki, nos skrzywiony, oczy brązowe. W przypadku uzyskania jakichkolwiek i formacji prosimy o kontakt pod numer alarmowy 112 lub kontakt z łomżyńską policją: 47 717 12 12 oraz 47 717 12 20.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sabrina
Sabrina
03/12/2023 15:11

tata się odnalazł dziękujemy za pomoc!!!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.