|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zaginęła 75-letnia seniorka (aktualizacja)

Policjanci i rodzina poszukukiwali zaginionej seniorki, która w środę wyszła z mieszkania na Winiarach i nie wiadomo było, co się z nią dzieje.

Aktualizacja: KPP Gniezno poinformowała nas, że kobieta odnalazła się cała i zdrowa w środowy wieczór. Miała zostać odnaleziona na terenie powiatu mogileńskiego.

KPP Gniezno zamieściła komunikat, informując o zaginionej 75-letniej Krystynie W. – Zaginiona dzisiaj, tj. 6 grudnia br. między godziną 9:00 a 15:00 wyszła z mieszkania syna znajdującego się na osiedlu Orła Białego w Gnieźnie, u którego przebywała od poniedziałku, 4 grudnia – informuje policja.

Krystyna Walczak na co dzień jest mieszkanką Sucharzewa koło Mogilna. Niewykluczone, że mogła udać się w tamtym kierunku – dodają policjanci.

Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca przebywania zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu. 47 77 21 211 lub telefon alarmowy 112.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.