|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

54-latek znęcał się nad żoną. W mieszkaniu miał naboje, broń sieczną i narkotyki

źródło: KPP Gniezno

Zarzuty znęcania się, gróźb karalnych i narażania na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia usłyszał 54-letni mieszkaniec Gniezna, który został zatrzymany przez policjantów.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie po informacji, jaką pozyskali na temat zachowania 54-latka. Mężczyzna miał znęcać się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Po zatrzymaniu usłyszał on już zarzuty, także za czynione w jej kierunku groźby. 

– W wyniku przeszukania mieszkania 54-latka policjanci znaleźli narkotyki, kilkadziesiąt sztuk naboi, na które wymagane jest zezwolenie oraz broń sieczną, która została zabezpieczona. Biegły oceni, czy wymagane jest na nią zezwolenie w myśl Ustawy o broni amunicji – informuje KPP Gniezno. Jak dodano, wobec mężczyzny prokurator zadecydował o objęciu go policyjnym dozorem. 

– Na zjawisko przemocy domowej nie można pozostawać obojętnym. Ważne jest, aby osoby dotknięte tą tragedią nie wstydziły się mówić o swoich problemach. Przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem. Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem, nie wahaj się powiadomić o tym Policji. W trosce o zdrowie i życie Twoje i Twoich bliskich, nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny – dodają policjanci.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.