|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Zaginęła 15-latka z Gniezna (aktualizacja: odnaleziona)

Gnieźnieńscy policjanci w nocy z soboty na niedzielę zamieścili pilny komunikat o zaginięciu 15-letniej dziewczyny z Gniezna.

Aktualizacja, 24 grudnia godzina 13:55: Zaginiona odnalazła się.

Jak poinformowano w komunikacie KPP Gniezno, zaginiona Zuzanna D. w piątek 22 grudnia br. o godzinie 21.40 wyszła z mieszkania siostry znajdującego się na ulicy Orzechowej w Gnieźnie, po czym miała wrócić autobusem MPK do miejsca zamieszkana na osiedle Jagiellońskie w Gnieźnie.

– Ostatni kontakt Zuzanna D. z najbliższymi miała 22 grudnia o godzinie 23.21, gdzie poprzez Messenger (wiadomość wysłana z cudzego telefonu) przekazała informację „Zaraz będę”. Niestety do chwili obecnej nie wróciła do domu – opisują.

Zuzanna w chwili zaginięcia ubrana była w czarne jeansowe spodnie, szaro – niebieską kurtkę moro z kapturem.

Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca przebywania zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub telefon alarmowy 112.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.