|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zaginiona 15-latka odnalazła się

W niedzielne popołudnie gnieźnieńscy policjanci poinformowali o odnalezieniu zaginionej 15-latki.

O zaginięciu funkcjonariusze policji poinformowali z soboty na niedzielę. W nocnych godzinach został zamieszczony komunikat o poszukiwaniu 15-letniej mieszkanki Gniezna, która po raz ostatni miała się kontaktować z bliskimi w piątkowy wieczór i od tej pory nie było wiadomo, co się z nią dzieje – ostatnią wiadomość z cudzego telefonu wysłała 22 grudnia po godzinie 23 o treści „Zaraz będę”, po czym urwał się z nią kontakt.

Od razu po zamieszczeniu policyjnego komunikatu, został został on powielony przez nas, ale także udostępniło go wielu użytkowników internetu.

W niedzielę 24 grudnia, przed godziną 14 Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poinformowała o odnalezieniu dziewczyny. – Zaginiona 15-latka odnalazła się. Dziękujemy Wszystkim, w szczególności mediom za pomoc w poszukiwaniach – przekazano na stronie KPP Gniezno. W sprawie prowadzone są dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zaginięcia.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.