|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

S5 była zablokowana przez kilka godzin po kolizji

źródło: OSP Łubowo

Na skutek zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki, droga ekspresowa była dzisiaj zablokowana przez dłuższy czas.

Zdarzenie miało miejsce 16 stycznia, po godzinie 8 na nitce w kierunku Bydgoszczy, pomiędzy węzłem Łubowo a Gniezno Południe. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. W wyniku tego pierwszy z pojazdów rozbił się na barierach energochłonnych, a w przypadku drugiego doszło do „złożenia” ciągnika siodłowego i naczepy na jezdni.

Nikomu z podróżujących nic się nie stało, ale na czas usuwania skutków kolizji konieczne było zablokowanie ruchu. Z uwagi na fakt, że węzeł Łubowo jest przebudowywany i został zamknięty, korek wydłużył się aż do węzła Czerniejewo i to stamtąd ruch był kierowany na objazd. 

Usuwanie skutków zdarzenia trwało przez kilka godzin – w działaniach zabezpieczających brało udział OSP Łubowo. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
17/01/2024 14:23

Lodowisko s gdzie były służby?????

Zorro
Zorro
16/01/2024 19:53

Za zdarzenia na takiej nawierzchni powinni odpowiadać zarządcy dróg. Ostatnie opady były przed 20 poprzedniego dnia. Więc było bardzo dużo czasu na doprowadzenie jej do dobrego stanu.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.