|  Redakcja  |  4 komentarze

Auto staranowało latarnię na ul. Kostrzewskiego

W niedzielne popołudnie na ul. Kostrzewskiego doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego auto osobowe uderzyło w latarnię doświetlającą przejście.

Do zdarzenia doszło 21 stycznia, po godzinie 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki BMW, jadący od strony ul. Cienistej, na wysokości Kolegium Europejskiego zjechał na lewą stronę jezdni, po czym staranował słupki stojące na chodniku i uderzył w instalację doświetlającą przejście dla pieszych, w wyniku czego ta przewróciła się na jezdnię.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, które zabezpieczyło rejon zdarzenia. Podróżujący autem zostali przebadani przez zespół ratownictwa medycznego, ale ostatecznie nikt nie wymagał pomocy medycznej. Dokładne okoliczności zdarzenia ustala policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
21/01/2024 21:34

To teraz kierowca „Będzie Miał Wydatek”

Kristen
Kristen
21/01/2024 20:56

BMW i wszystko jasne

Seba
Seba
21/01/2024 20:32

BMW -stan umysłu.poza tym w końcu będzie pieszego widać oczekującego na przejście bo ta kratownica od latarni wszystko zasłaniała

Kierowca
Kierowca
21/01/2024 18:11

Prędkość na pewno była adekwatna do tego odcinka drogi© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.