|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Dachowanie po uderzeniu w drzewo

źródło: KP PSP Mogilno

Trudne warunki na drogach powodowały zdarzenia z udziałem mieszkańców naszego powiatu także na szosach w innych częściach regionu. Do jednego z nich doszło w powiecie mogileńskim.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę 20 stycznia. Jak informuje KPP Mogilno, kierujący Skodą, jadący drogą wojewódzką nr 254 (szosa z Mogilna w kierunku Bydgoszczy) przez miejscowość Wszedzień, na skutek nadmiernej prędkości wpadł w poślizg, na skutek czego auto uderzyło w drzewo, po czym dachowało.

Na miejsce przybyło JRG Mogilno, ale przed tym do zdarzenia dotarł zespół ratownictwa medycznego – podróżujący zdołali opuścić pojazd o własnych siłach. Jak podała KPP Mogilno, autem kierował 33-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, z którym podróżowało dziecko. – Podróżujący z mężczyzną 2-letni pasażer z obrażeniami głowy został przewieziony na obserwację do szpitala – informują mogileńscy policjanci. Kierującemu się nic nie stało.

Dalsze ustalenia w sprawie zdarzenia prowadzi policja – nie było to jednak jedyne zdarzenie na tej drodze tamtego dnia.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.