|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Zderzenie na ul. Wyszyńskiego. Jedno z aut na boku

W czwartkowe popołudnie w centrum Gniezna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. 

Do zdarzenia doszło przed godziną 14:00 na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Jana Pawła II.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo uderzył w bok wyjeżdżającego samochodu Jeep, czym doprowadził do przewrócenia suva na bok.

Na na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz policję, którzy po przybyciu na miejsce, postawili samochód w pozycję na kołach by udrożnić ruch na drodze.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
szofer
szofer
01/02/2024 15:06

W centrum obowiązuje jazda 30 km/h i gdyby gość na Wyszyńskiego jechał zgodnie z przepisami, to nie walnął by w tego wyjeżdżającego z Michała, który zapewne nie sądził, że facet tak pruje ponad miarę. Jeżdżę tamtędy codziennie i co widzę? Otóż ci z Wyszyńskiego jadący w kierunku centrum, jak z daleka zobaczą zielone światło, to przyspieszają i pędzą na łeb i szyję, żeby zdążyć przed zmianą świateł! Policja pod bokiem, ale tam ich nigdy nie widziałem.

Miki
Miki
02/02/2024 12:40
Odpowiedź  szofer

A wyjazd z podporządkowanej nie ma znaczenia?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.