|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Rozbite auto na środku drogi. Kierowca uciekł

źródło: OSP Modliszewo

W niedzielny wieczór służby zostały skierowane na dawną drogę krajową nr 5, w rejonie Łabiszynka. Na środku jezdni znajdował się rozbity pojazd.

Sytuacja miała miejsce 18 lutego, około godziny 20. Jak udało się nam dowiedzieć, służby zostały skierowane na szosę prowadzącą z Gniezna do Modliszewka – tuż za Łabiszynkiem, gdzie droga przechodzi obok trasy S5, znaleziono przewrócony na bok samochód marki Citroen.

Na miejsce skierowano OSP Modliszewo i JRG Gniezno. Po dojechaniu pierwszego zastępu zastano  faktycznie rozbity pojazd, jednak nikogo w środku nie było. Na miejscu prowadzono działania poszukiwawcze w celu ewentualnego stwierdzenia, czy ktoś poszkodowany nie znajduje się w pobliżu pojazdu. Te starania nie przyniosły jednak efektu. 

– Kierujący samochodem marki Citroen, z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na lewe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, doprowadzając do przewrócenia pojazdu na bok. Po tym kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia – przekazała nam asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno. Policjanci ustalili właściciela auta, ale nie znaleziono go na miejscu zamieszkania.

Po oględzinach pojazdu auto zostało zabezpieczono na parkingu depozytowym. Postępowanie w sprawie, w tym także ustalenie tego, kto kierował pojazdem w momencie zdarzenia, prowadzi KPP Gniezno.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Majomir
Majomir
19/02/2024 17:06

Może chłop jest w szoku© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.