|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Ciężarówka uderzyła w bariery i bramownicę

źródło: OSP Łubowo

W piątkowe popołudnie na drodze ekspresowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego. W wyniku tego droga była zablokowana.

Do zdarzenia doszło 1 marca, około godziny 15:30 na wysokości węzła Czerniejewo. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem ciężarowym, jadąc w kierunku Bydgoszczy, z nieustalonych powodów zjechał na pas zieleni oddzielający pasy ruchu. Tam uderzył w bariery energochłonne oraz bramownicę stojącą nad jezdnią, prowadzącą w przeciwnym kierunku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo i JRG Gniezno. Po dotarciu zastano rozbity pojazd oraz wyłamaną bramownicę. Kierujący ciężarówką nie odniósł obrażeń. Działania polegały na wycięciu uszkodzonej konstrukcji i usunięciu jej z drogi celem udrożnienia przejazdu, a potem odholowaniu pojazdu z drugiej nitki. W czasie prowadzonych działań ruch częściowo był wstrzymany, a potem odbywał się jednym pasem. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
02/03/2024 18:32

Znów wróżka z Wierzyć zadziałała…© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.