|  Redakcja  |  2 komentarze

Tragiczny wypadek motocyklisty

źródło: KPP Żnin

Mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego zginął w wypadku drogowym, do jakiego doszło w niedzielne popołudnie na drodze niedaleko Rogowa.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 3 marca, po godzinie 15 na drodze powiatowej niedaleko zjazdu z S5 w Lubczu (powiat żniński). Jak wynika z informacji radia PiK, mężczyzna kierujący motocyklem z niewyjaśnionych przyczyn miał zjechać z jezdni, po czym uderzyć w barierki i upaść nieprzytomnym na jezdnię.

Na miejsce skierowano straż pożarną, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Z uwagi na charakter zdarzenia, wezwano też śmigłowiec LPR. Niestety, życia poszkodowanego nie udało się uratować – jak informuje rozgłośnia, jest to 51-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego. Okoliczności zdarzenia ustala KPP Żnin wraz z prokuraturą.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Motor
Motor
07/03/2024 14:44

Zbyt duża moc w motocyklu to śmiertelne zagrożenie dla motocyklisty , pokusa prędkości i przyspieszenia wiedzie do tragedii jeśli ma się co odkręcić , motocykle powyżej 60 KM nie powinny być dopuszczone na drogi publiczne .Jaki jest sens aby moto ważący 220kg miał 145KM albo więcej ??

Gieniu
Gieniu
06/03/2024 19:52

A w gnieznińskim szpitalu pomnik jakiś drbil zadecydował by zmniejszyć liczbę karetek w transporcie medycznym nocnym. A co niech pacjencie zap….rdalaja taxi. Rozliczyć barana który chce położyć łapę prywatną na transporcie w szpitalu.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.