|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Dachowanie w niedzielny wieczór

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 194, przy wiadukcie nad S5 w Łabiszynku.

Do zdarzenia doszło 17 marca, po godzinie 21. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym, jadąc od strony Modliszewa w kierunku Gniezna, na zjeździe z wiaduktu nad S5 z uwagi na nadmierną prędkość wypadł z jezdni, rozbił barierki i spadł ze skarpy dachując w rowie.

Na miejsce zadysponowano OSP Modliszewo i JRG Gniezno. Po przyjeździe pierwszego z nich zastano przewrócone auto oraz podróżujących, którzy opuścili go o własnych siłach – trafili pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Nie odnieśli jednak poważniejszych obrażeń. Postępowanie w sprawie zdarzenia ustala policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kurczak
Kurczak
18/03/2024 14:14

jeszcze szybciej!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.